Kiosky

Kiosky s rychlým občerstvením u vody

Mnoho kulturních, společenských a sportovních akcí v našem areálu se koná právě v kioscích (Kiosek Na Pláži, Kiosek U Pěti Borovic) 

Prázdninové soboty vždy s živou hudbou.  

Dřevěné kiosky s pultovým prodejem a dřevěnou pergolou pro 30 osob k sezení. Nově PARTYSTAN s dalšími 50 místy s elektrickými zásuvkami.. Součástí prostoru Kiosku Na Pláži je i oplocené, hojně vybavené dětské hřiště s umělým kobercem pro naše nejmenší hosty.

Kiosek je otevřen od 9:00 do 24:00 (hlavní letní sezóna červenec/srpen). Pokud je chuť a dobrá nálada, otevírací dobu rádi prodloužíme. Musíme však brát i ohled na rodiny s dětmi a ostatní návštěvníky toužící po klidu. 

V kiosku nabízíme stálé pokrmy rychlého občerstvení jako je párek v rohlíku, hamburger, hranolky či langoš apod., ale také různé speciality na grilu dle denní nabídky. Samozřejmostí jsou různé pochoutky k pivu a kávě. Kvalitní espresso je naší chloubou. Podáváme  alkoholické pivo světlé  -Krakonoš 12°, Svijany 11° a Gambrinus 10°, tmavý - Kozel 11°,  nealkoholické a teplé nápoje, cukrovinky, nanuky a jiné.

U kiosku se nachází oblíbené beachvolejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a trampolína pro nejmenší.  

Hlavní akce: 

Lov velikonočních vajíček 
Pálení čarodějnic
Den dětí  
Den otců 
Den matek 
Draci na Dolcích - závody dračích lodí o putovní pohár města Trutnova
Dolce fest - zahájení sezony
Triatlon Dolce
Pivěnky - zakončení letní sezony 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace