Referencje

Pavla Kadlecová , 26.9.2020


Byli jsme s dětmi už po hlavní sezóně.

V kempu bylo málo lidi a na stanové louce jsme byli téměř sami. Socialky nové, čisté a udržované.

Ocenili jsme velkou, pěkně vybavenou venkovní kuchyň.

Pavla Kadlecová

26. 9. 2020

Výborný kamp, dobré zázemí a super výchozí bod na Trutnov trails 

Petr Lewis

25. 8. 2020

DOPORUČUJI. Tento kemp za nás super. Pro děti mnoho možností jak využít čas. Personál od recepce až k obsluze ve stáncích luxusní. Vždy jen úsměv. A pan u Grilu luxus. Jídlo od pána je famózní. Děkujeme za krásně strávené dny v tomto kempu. A také za pořádek a čistotu bych dala hned více hvězd než jen 5. Zitra jedeme domů ale určitě se vrátíme i příští rok.

Lenka Majerova

23. 8. 2020

One of the best camp sites I have ever visited. Clean and tidy environment, friendly staff and loads of activities you can choose from. "The Kiosk" provides a top fresh food made to order on their char-grill. Our two kids had the time of their life, from swimming in the lake to cycling around it. Bouncy castles and trampolines, kayaks and family boats - its all available in the camp at very affordable prices. It can get a bit more lively at some nights (live music and groups of happy people) so you wanna stay away from this place if you don't like cool summer vibes and great lively atmosphere. Top marks from all of us, wish we could stay longer!

Richard Kovac

9. 8. 2020

Byli jsme jen na víkend. Moc hezké a čisté prostředí, děti i my jsme si to moc užili. Spoustu možností na výlety v okolí.

Petra Buckova

9. 8. 2020

Příjemný kemp s pěkným areálem. Možnost více ubytování (stan, chatky, domky...). Kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou, vařiči... Jedny sociálky rekonstruované, druhé na to čekají. Normální ceny jako v jiném kempu. Možnost sportovního vyžití, hřiště pro děti (malé i větší). Občerstvení v kiosku za normální ceny. V restauraci jsou sice ceny trochu vyšší, ale zase se dobře najíte. Nekoupali jsme se - voda v době pobytu byla po deštích červenohnědá. Pobyt můžeme doporučit.

Aleš Valnoha

21. 8. 2020

Super kemp☝️. Pořád lepší a lepší. Za nás TOP? Byly jsme s dětma a skvělý. Moc děkujeme panu Pokornému za pomoc už před lety a smekáme za odvedenou práci. Můžeme jen doporučit ?

Daniel Bruna

28. 7. 2020

CAMP DOLCE - zakwaterowanie, chaty, chaty, apartament, camping, namiot, przyczepa kempingowa, mobile home, Karkonosze - Krkonoše

Otwarty przez cały rok CAMP DOLCE z pewnością przyciągnie Państwa swoją lokalizacją w środku spokojnej przyrody, u podnóża Karkonoszy, w pobliżu miasta Trutnov.

Warunki klimatyczne i lokalizacja sprawiają, że obszar ten jest atrakcyjny zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych.

Camping Dolce nadaje się dla rodzin z dziećmi, seniorów, osób uprawiających sporty, pobytów i obozów dla dzieci, turystów pieszych, rowerzystów, rybaków, zbieraczy grzybów, ale także do organizowania różnych uroczystości rodzinnych, ślubów, imprez towarzyskich, sportowych lub kynologicznych.

Pofałdowaną częścią Dolce Camp jest zbiornik wodny z trawiastą plażą, stawem do wędkarstwa sportowego, stylową restauracją, kioskami fast-food, placami zabaw dla dzieci, kompleksem sportowym, murowanymi domkami rekreacyjnymi, drewnianymi chatami i domami mobilnymi, namioty rodzinne do wynajęcia, przyczep kempingowych i kempingów, miejsce na ognisko, zadaszone miejsce do siedzenia na zewnątrz z grilem, kuchnia, zaplecze sanitarne kempingowe, pralnia, recepcja, podstawowy sklep spożywczy i higieniczny ...

Zwierzęta domowe są zawsze mile widziane!

Atrakcje turystyczne (turystyka, kolarstwo, sporty zimowe, adrenalina, atrakcje przyrodnicze, zabytki historyczne)

Camping Dolce otrzymał kilka ważnych nagród w ogólnopolskim konkursie w 2017 roku:

"Najlepszy kemping 2017 r. Dla rowerzystów" w Czechach
"3. najbardziej ulubiony obóz w 2017 roku" w regionie Hradec Králové
"Dziewiąty najlepszy kemping w 2017 roku" w Czechach

Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili w tym roku teren rekreacyjny Dolce, a szczególnie tym, którzy wzięli udział w ankietach i głosowali na Dolce.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twojej życzliwości i bardzo Ci dziękujemy!

Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, personalizowania reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Pozostałe informacje